Sizi Arayalım
Yunuseli Konakları

Bursa’nın hızla gelişen ve büyüyen bölgesi Yunuseli’de mimarisiyle parıldayan Yunuseli Konakları, sizleri benzersiz bir yaşam deneyimine davet ediyor.

Yunuseli Konakları ile Tanışın
3600 m2’lik arsa üzerine kurulu 3 blok,  125 m2’lik 60 daire ve zengin sosyal donatı alanlarıyla konforlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Yunuseli Konakları, konforlu bir yaşam için dizayn edilmiş daireleri ve yaşadığınız her andan keyif alabilmeniz için tasarlanmış zengin sosyal donatı alanlarıyla her metrekaresinde mutluluğu sunuyor. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz peyzaj alanları, çocuk oyun parkları, fitness merkezleri ve kafeteryalarının yanı sıra 7/24 açık güvenlik lobisi ve beklentilerin çok üzerinde bir yaşama davet ediyor.

Blok 52 3+1, 8 3+1 Dubleks
Ticari Alan 62 m²
Arsa Alanı 13,599,68 m²

Avantajlı Lokasyon

Yunuseli Konakları, Bursa’nın büyeyen ve gelişen lokasyonu Yunuseli- Güneştepe mevkiinde projelendirildi. Kent merkezine yakınlığıyla dikkat çeken Yunuseli Konakları’nda aradığınız her şeye rahatça ulaşabileceksiniz.

Güneştepe Mahallesi, 714. Sk. No:50, 16160 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Yol Tarifi Al
Formu Doldurun, Size Ulaşalım
Kişisel Bilgiler
Bizi Nereden Duydunuz?
Varsa Eklemek İstediğiniz Mesajınız
Bizi Nereden Duydunuz?
  • Google
  • Facebook
  • İnstagram
  • Youtube
  • Arkadaşlarımdan
*Murat Özer İnşaat, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Projemizde Satışlarımız tamamlanmış olup, yaşam başlamıştır...

Tahmini Proje Bitiş Bursa’da benzeri olmayan konsept projesiyle, ışıltılı ve konforlu bir yaşama hazır mısınız?