Sizi Arayalım
Selam Rezidans Yunuseli

Selam Rezidans Yunuseli, mutluluğunuz için dizayn edilmiş daireleri ve sosyal alanlar üzerinde yükselen eşsiz mimarisiyle dört mevsim sizlere dolu dolu bir yaşam imkanı sunuyor.

Dolu Dolu Bir Yaşam

Selam Rezidans Yunuseli, mutluluğunuz için dizayn edilmiş daireleri ve sosyal alanlar üzerinde yükselen eşsiz mimarisiyle dört mevsim sizlere dolu dolu bir yaşam imkanı sunuyor. Ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz peyzaj alanları, futbol ve basketbol sahaları, tenis kortları, teraslı kafeteryaları, süs havuzları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve kütüphanesinin yanı sıra bay ve bayanlara özel yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları ve spor salonları ile Selam Rezidans ayrıcalığını kapıdan girdiğiniz an da hissedersiniz.

Peyzaş Alanı 1,000 m2
Arsa Alanı 12,150 m2

Eşsiz Lokasyon

Selam Rezidans, Bursa’nın en gözde ve hızlı büyüyen semti Yunuseli’de her noktadan ulaşımı çok kolay olan bir bölgede projelendirildi. Şehrin çekim merkezi Uludağ’a 30 dakika, yeni simgesi Timsah Arena’ya 10 dakika ve kentin merkezine 5 dakika uzaklıkta olması sayesinde değerli zamanınızı yollarda geçirmek yerine ailenizle birlikte geçirebileceksiniz.

Yunuseli Mahallesi, Hüseyin Kanaliçi Cd. No:201, 16200 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Yol Tarifi Al
Formu Doldurun, Size Ulaşalım
Kişisel Bilgiler
Bizi Nereden Duydunuz?
Varsa Eklemek İstediğiniz Mesajınız
Bizi Nereden Duydunuz?
  • Google
  • Facebook
  • İnstagram
  • Youtube
  • Arkadaşlarımdan
*Murat Özer İnşaat, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Canlı Yayın
Ön Cephe

Projemizde Satışlarımız Devam Etmektedir....

Tahmini Proje Bitiş Bursa’da benzeri olmayan konsept projesiyle, ışıltılı ve konforlu bir yaşama hazır mısınız?