Sizi Arayalım
Selam Rezidans Güzelyalı

Bursa’nın eşsiz maviliklere açılan kapısı Güzelyalı’da, kendi iç sesinizi dinleyeceğiniz huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor.

Selam Rezidans Güzelyalı ile Tanışın

Huzurlu bir yaşam sürmeniz için hiçbir ayrıntının atlanmadığı Selam Rezidans Güzelyalı, size ve ailenize hayallerinizin üzerinde bir yaşam vaat ediyor. Selam Rezidans Güzelyalı’da, yaşamın her anından keyif alabilmeniz için birinci sınıf malzemelerle inşa edilmiş 9 blok, standart ve dubleks seçenekleri bulunan 3+1 108 daire ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz zengin sosyal donatı alanları bulunuyor.

Blok 9 Blok 108 Daire
Arsa Alanı 6,316,01 m²

Mükemmel Lokasyon

Selam Rezidans, mavi ve yeşilin kucaklaştığı Güzelyalı’da, şehrin karmaşasından uzak fakat şehre bir o kadar yakın, ailenizin ve sizin huzuru bulabileceğiniz bir lokasyonda projelendirildi.  Keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz sahile ve İstanbul- Bursa arasında günlük seferler düzenleyen feribot iskelesine 5 dakika, Bursa kent merkezine 20 dakika mesafede konumlanan Selam Rezidans Güzelyalı’da avantajlı konumun keyfini çıkaracaksınız.

Aydınpınar Mahallesi, Osmangazi Cd. No:2, 16960 Mudanya/Bursa, Türkiye

Yol Tarifi Al
Formu Doldurun, Size Ulaşalım
Kişisel Bilgiler
Bizi Nereden Duydunuz?
Varsa Eklemek İstediğiniz Mesajınız
Bizi Nereden Duydunuz?
  • Google
  • Facebook
  • İnstagram
  • Youtube
  • Arkadaşlarımdan
*Murat Özer İnşaat, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Projemizde Satışlarımız tamamlanmış olup, yaşam başlamıştır...

Tahmini Proje Bitiş Bursa’da benzeri olmayan konsept projesiyle, ışıltılı ve konforlu bir yaşama hazır mısınız?