Sizi Arayalım
Selam Gold

Şehrin gelişen lokasyonu Yunuseli’de yenilikçi bir mimari anlayışla tasarlanan Selam Gold’da lüksü ve konforu kucaklayacaksınız.

Her Anı Dopdolu, Modern ve İddialı Bir Proje

Yenilikçi tasarımı ve incelikli mimari yapısıyla şehrin en iddialı projesi olacak Selam Gold’un, eşsiz bir konfor ve lükse sahip 2 blok, 80 dairesi bulunuyor. Sosyal yaşam alanlarıyla da beklentilerinizin üzerine çıkacak her anı dopdolu bu projede, fitness salonları, kapalı yüzme havuzları, sauna, Türk hamamları ve geniş yeşil alanlarıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bu projede en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızda unutulmadı. Onlar için özel olarak hazırlanmış güvenli parklar ve çeşitli spor kortlarında kendilerini oyunların akışına bırakarak dilediklerince özgürleşecekler.

Yaşamın Kalbinde Yer Alın!

Merkezi konumuyla yaşamın kalbinde yer alma fırsatına sahip olacağınız Selam Gold, şehrin ana aksanlarına yakın, Uludağ’a 30, kent merkezine 15, Timsah Arena’ya 10 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca pek çok eğitim kurumu, sağlık kurumu, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığıyla da hayatın ritmini yakalama fırsatı veriyor.

Blok 2 Blok 10 Kat
Peyzaş Alanı 2534 m²
Arsa Alanı 1390 m²

Yunuseli Mahallesi 3.YUVA SK.NO:13 16200 OSMANGAZİ /BURSA ,TÜRKİYE

Yunuseli, 3. Yuva Sk. No:11, 16200 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Yol Tarifi Al
Formu Doldurun, Size Ulaşalım
Kişisel Bilgiler
Bizi Nereden Duydunuz?
Varsa Eklemek İstediğiniz Mesajınız
Bizi Nereden Duydunuz?
  • Google
  • Facebook
  • İnstagram
  • Youtube
  • Arkadaşlarımdan
*Murat Özer İnşaat, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Projemizde Satışlarımız tamamlanmış olup, yaşam başlamıştır...

Tahmini Proje Bitiş Bursa’da benzeri olmayan konsept projesiyle, ışıltılı ve konforlu bir yaşama hazır mısınız?