Sizi Arayalım
Dikkaldırım

Bursa'nın en itibarlı semtlerinden biri olan Dikkaldırım'da projemiz başlıyor

Sizlere heyecanla duyurmak istediğimiz yeni inşaat projemiz ile karşınızdayız. Projemiz, 42 daire ve 9 dükkandan oluşmaktadır ve modern yaşamın gereksinimlerini karşılayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Projemizde, 2+1 ve 3+1 daire tipleri mevcuttur. Dairelerimiz, geniş ve ferah yaşam alanları sunarken, estetik ve fonksiyonelliği bir arada bulunduracak şekilde dizayn edilmiştir. Her dairemizde, konfor ve kaliteyi en üst seviyede tutmayı hedefledik.

Projemiz, modern mimari anlayışı ve yüksek kalite standartları ile hayata geçirilmektedir. Sizleri, bu eşsiz projede yer almaya davet ediyoruz.

Projemizin konumu, yapımına devam edilen Ali Osman Sönmez Hastanesinin karşısında yer alan projemiz, sağlık hizmetlerine kolay erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, kat planlarımız hastane karşısında yer almamızdan dolayı muayene standartlarına uygunluk göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu sayede, sağlık profesyonelleri ve sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için ideal bir yaşam alanı sunuyoruz. Detaylı bilgi ve satış ofisimizde proje tanıtımımız için sizleri bekliyoruz.

Ticari Alan -
Arsa Alanı 1.076

Bursa/Osmangazi/Dikkaldırım mah.

Ada:4553

Parsel: 11

Bursa Osmangazi

Yol Tarifi Al
Formu Doldurun, Size Ulaşalım
Kişisel Bilgiler
Bizi Nereden Duydunuz?
Varsa Eklemek İstediğiniz Mesajınız
Bizi Nereden Duydunuz?
  • Google
  • Facebook
  • İnstagram
  • Youtube
  • Arkadaşlarımdan
*Murat Özer İnşaat, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Dikkaldırım projemiz başladı...

Tahmini Proje Bitiş Bursa’da benzeri olmayan konsept projesiyle, ışıltılı ve konforlu bir yaşama hazır mısınız?